A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegyében működő Egyházmegyei Hitoktatási Bizottsága meghirdette, a “30 éves az Egyházmegye” címmel rajzversenyét, az óvodások és az iskolások számára. A díjátadó ünnepséget június 1-én tartották a nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyházban.

Az Ajaki Tamási Áron Katolikus Óvoda és Bölcsőde díjazottja Szeles Lilla, a Napocska csoport nagycsoportos gyermeke, aki II. helyezést ért el.

Szívből Gratulálunk Lillának, aki megmutatta kreativitását és kézügyességét a rajzversenyen! Nagyon ügyes! Büszkék vagyunk Rá!

A versenyre felkészítette Korbácsné Rozinka Valéria óvodapedagógus. Gratulálunk, a felkészítő óvodapedagógusnak is!

Palánki Ferenc Debrecen-Nyíregyházi megyéspüspök szólt a jelenlévőkhöz, megköszönve a gyermekeknek a részvételét a rajzversenyen. Püspök atya adta át a jutalmakat a díjazott gyermekeknek.

Lillát, a szülei kísérték el a díjátadó ünnepségre.